O FIRMIE

Firma HUBIMAR zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych na terenie zachodniej Polski. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych i cenionych firm z branży budowlanej. Sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych towarów, a także dostosowujemy działalność do potrzeb i wymagań naszych Klientów, którym oferujemy:

 

FACHOWE DORADZTWO

Wieloletnie doświadczenie w branży i fachowa wiedza techniczna pozwalają nam pomóc Klientowi dobrać produkt zgodny z jego oczekiwaniami

WYCENA MATERIAŁOWA

Chciałbyś wiedzieć ile będą kosztować Cię materiały budowlane? Masz już projekt swojego domu? Skontaktuj się z nami! Sporządzimy Ci kosztorys budowy Twojego domu

TRANSPORT

Centrum Budowlane Hubimar oprócz wysokiej jakości oferowanych materiałów budowlanych zapewnia profesjonalny transport wraz z rozładunkiem na budowie.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień, gdyż większość materiałów posiadamy we własnym magazynie.

POMOC TECHNICZNA

Każdy z naszych klientów otrzyma w naszym Centrum Budowlanym Hubimar pomoc techniczną dotyczą zakupionych materiałów.

WYSOKA JAKOŚĆ TOWARÓW

Doświadczenie i uwagi klientów pozwoliło nam na doborze bardzo wysokiej jakości materiałów.

Jeżeli budujesz dom lub remontujesz mieszkanie Firma Budowlana HUBIMAR dostarczy Ci wszystkich potrzebnych materiałów najwyższej jakości, po konkurencyjnych cenach. Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie Państwa wątpliwości związane z nowoczesnym budownictwem.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów renomowanych firm z dostarczeniem materiałów własnym transportem na miejsce przeznaczenia. Przychodząc do nas, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych z azbestu na budynkach przemysłowych i mieszkalnych .

Firma specjalizuje się w wykonawstwie budynków jednorodzinnych i pawilonów handlowo-usługowych „pod klucz”, wykańczaniem wnętrz, robotami remontowymi ogólnobudowlanymi.