SYSTEMY DOCIEPLEŃ

 

Systemy dociepleń dostępne w naszej firmie są doskonałym sposobem pozwalającym na ocieplenie zarówno starych jak i nowych budynków. System ten stanowi układ warstwowy składający się z wysezonowanych płyt styropianowych lub też płyt z wełny mineralnej, warstwy zbrojonej wykonanej z zaprawy klejowej i tkaniny szklanej oraz wyprawy tynkarskiej. Oprócz walorów izolacyjnych systemów oferujemy Państwu również szeroką paletę kolorów i faktur tynków.

ELEWACJEŚCIANYPODDASZE
ELEWACJE

Wybierając rodzaj zaprawy tynkarskiej, sposób jej nakładania oraz fakturę, warto wziąć pod uwagę to, w jakiej okolicy znajduje się remontowany budynek, by odnowiona elewacja przez długi czas wyglądała dobrze i nie wymagała częstego mycia.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

bolix_logobaumit_logocaparol_logokreisel_logoatlas_logo

 

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ +48 95 755 23 49

 

 

ŚCIANY
Ocieplenie ścian zewnętrznych nowoczesnymi materiałami budowlanymi to sposób, aby stare budynki stały się bardziej energooszczędne. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na domy zbudowane w latach 80. i wcześniej, które nie spełniają nowoczesnych norm, narażając swych właścicieli na ogromne wydatki związane z kosztami ogrzewania.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

yeico_logotermo_logorock eurotermika

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ +48 95 755 23 49

 

 

PODDASZE

Ocieplenie poddasza należy układać, gdy dom jest doprowadzony do stanu surowego zamkniętego. Do termoizolacji najchętniej wybierana jest wełna mineralna. Materiał izolacyjny można ułożyć w połaci, między krokwiami albo na sztywnym poszyciu pod pokryciem

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

isover_logoursa_logo rock knauf_logorecticel_logo

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ +48 95 755 23 49